Kurumsal

İnanır Group

1987 yılında Ankara’da, Türkiye’ye ilk profesyonel kozmetik ürünleri ithalatı yapan firma olarak iş hayatına başladık.

1989 yılında faaliyetlerimizi genişletebilmek için merkezimizi İstanbul’a taşıdık. Bugün grup bünyesinde yer alan 5 farklı firma ile kozmetik ve medikal alanda pek çok dünya markasının temsilciliğini, medikal ve spa yatak ve koltukları üretimini devam ettirmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz devamlı büyüme ile estetik ve kozmetik sektörünün öncü firmaları arasında yer alarak, geniş marka ve hizmet yelpazemizle tüm Türkiye’de medikal estetik merkezleri, medikal merkez ve hastaneler, güzellik salonları ve spa merkezleri ile çalışmaktayız.

Ankara, İzmir, Adana ve Antalya’daki bölge müdürlüklerimiz ile Kıbrıs ve Azerbaycan’daki temsilciliklerimizde bulunan uzman kadrolarımız, sektör profesyonellerinin eğitim ve teknik servis ihtiyaçlarına cevap vererek, İstanbul'da verilen her türlü hizmetimizin eksiksiz olarak diğer bölgelerde de verilmesini sağlamakta.

Yozgat’ta bulunan 4.250 m2 alana yayılmış üretim tesisimizde hastane koltuk ve karyolaları, sedyeler, spa ve estetik yatakları üretimi yapmakta ve Finexmed ve Archimed markalarımız altında yapılan ürünlerimizi Kıbrıs, Azerbaycan, Avrupa ülkeleri, Ukrayna, Kazakistan ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Faaliyet alanlarımızdaki bilgi ve tecrübemizi yeni nesillere aktarabilmek ve sektör profesyonelleri yetiştirebilmek amacıyla 2014 yılında Yunus Eğitim Kurumu’nu açtık. Estetisyenlik, epilasyon, el-ayak sağlığı ve makyaj alanlarında uzmanlık eğitimleri verilen kurumumuzda, güzellik ve epilasyon kursları mezunlarına T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve Kanada Dectro Academy onaylı sertifika alma imkanı sağlanmaktadır.

2009 yılından itibaren perakende faaliyetlerine girişerek, Kryolan ve Nubia markaları altında mağazalar açılmış ve 2020 yılında mağaza sayımız 17’ye ulaşmıştır.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN