Mezoflash

CİHAZIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
Ölçüler : En : 345 mm
Yükseklik : 60 mm
Derinlik : 230 mm 
Ağırlık : 3,450 Kg
Güç kablosu : 2 m
Çalışma voltajı / frekansı : 220-230 Vac / 50-60 Hz.
Max Güç : 10 W.
Koruma : Bir adet 0,5 A. 5 X 20 mm cam sigorta.

ÇALIŞMA METODU
Faradik akım, duysal ve motor sinirleri tetanik kasılmalar ile uyararak kan dolaşımını hızlandırır, lenf akışını düzenler. Bu akım uygulandığı dokularda herhangi bir travmanın meydana getirdiği sorunların çözümünde de son derece etkili bir yöntem olduğu için tıp dahil bir çok alanda tercih edilmektedir.

 


ÖZELLİKLERİ
Uygulama başlığı üzerinde yer alan led’ ler, kromoterapi etkisi ile cildi yatıştırır. Kromoterapi veya renk terapisi vücuttaki değişimleri dengelemek için renk ve ışığın kullanıldığı bilimsel bir teoridir. İki farlı boyuttaki başlığı sayesinde cilt ve aynı zamanda vücutta kullanım olanağı sunar. Cilt mezoterapisinde Mezoflash ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkararak cildin sıkılaşmasını sağlayarak, elastikiyetini artırır. Cildin ihtiyacına göre alt dokusunda kollajen üretimini arttırıcı,cildi besleyici vitamin ve minerallerce zengin serumlar uygulanarak anti-aging ve sıkılaştırıcı etki elde edilir. Ağrısız, acısız, iğnesiz mezoterapi özelliği sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar elde edilir. Vücut mezoterapisinde ise özellikle selülite yol açan katmana kolaylıkla ulaşılarak serumun aktiflerinin selülitle savaşması sağlanır. İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edilir. Akım müşteriyi rahatsız etmeyecek boyutta müşterinin hissettiği noktada ayarlanır. Serumun cilt tarafından emilimi gözlemlendikten sonra makina uygulaması sonlandırılır.

 


MEZOFLASH KULLANIM KLAVUZU
ÇALIŞTIRMA TALİMATI
Cihazınızı açmadan önce, güç kablosu-priz bağlantısını yapınız. Depiflash Dublex aparatını yuvasına takınız. Çıkış gerilimi potansiyometreyi – ‘ ye doğru getirerek min. seviyeye alınız. Cihazınızı arka panel üzerindeki ON/OFF anahtarını 1 konumuna getirerek açınız. Ön panel düğme üzerindeki kırmızı led yanmalıdır. Ön panel üzerindeki On-Off-On anahtarı ile probu istediğiniz tarafa (büyük uç veya küçük uç) çıkış gerilimi ve ledler için çalıştırabilirsiniz. Potansiyometreyi + ’ ya doğru çevrilerek çıkış yoğunluğu ayarlayabilirsiniz. 

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN