MARKALARIMIZ

Cosmetic Solution

Cosmetic-Solution GmbH, 2009 yılında kozmetik cihazlara üreten bir şirket olarak kuruldu. “Made in Germany” özelliğiyle en yüksek kaliteyi sağlamak için üretim, satış ve pazarlama hizmetleri şirket bünyesinde yürütülmeye devam etti. Şirket, Almanya pazarında seçkin IPL cihazları ile mükemmelliğini kanıtlarken, pazar liderlerinden biri oldu. Günümüzde Cosmetic- Solution GmbH profesyonel ekibi tarafından temsil edilmekte ve saygın müşterilerine her adımda hizmet vermektedir.

NUBIA

Nubia bir İnanır Group markasıdır. İlk firması 1987 yılında kurulan İnanır Group, 30 yılı aşan bir süredir profesyonel alanda güzellik ve sağlık konusunda hizmet ve ürünler sunmaktadır. Nubia, bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü profesyonel markalar ve geniş ürün yelpazesiyle kadın ve erkeklere yönelik cilt bakımı, parfüm, makyaj ürünleri sunan bir mağaza konseptidir.

LPG ENDERMOLOGIE

30 yılı aşan tecrübesiyle LPG Endermologie firması Fransa'da kurulmuştur. Dünya'da etkinliği kanıtlanmış %100 doğal, bilimsel ve hiçbir yan etkisi olmayan Lipomassage ve Endermolift yöntemi sayesinde rahat ve huzurlu bir şekilde yüz ve vücut bakımı yaptırmak artık mümkün.

KRYOLAN

70 yılı aşkın süredir sinema, tiyatro ve televizyon endüstrisinin makyajda tercihi olan Kryolan, yalnızca profesyonel değil günlük makyaja da uygun içeriğiyle bilinir. Yüksek teknolojili laboratuvarlarda cilde ve cilt tonuna birebir uyumlu ürünler geliştirmek için 6 asırdır çalışan Kryolan'ın profesyonelliği, ürünlerinin dayanıklılığı, doğallığı ve tüm sektörün ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olmasından gelmektedir. Türkiye Resmi Satış Temcilsici İnanır Grup Güvencesiyle.

BABOR

Alman kozmetik devi Babor, Dr. Michael Babor tarafından, güzelliğin kaynağının doğada gizli olduğu ilkesinden yola çıkılarak 1956 yılında kurulmuştur. İnsan doğasıyla birebir uyumlu, tamamen doğal malzemelerden üretilen Babor ürünleri 60 yıldır Dünya'daki bir çok cilt bakım uzmanının ilk tercihidir.

SOTHYS

Sothys laboratuvarları 1946 yılında biyolog Dr. Hotz tarafından kurulmuştur.Fransa, Paris merkezli olan Sothys 70 yıldır mükemmelliğin ve güzelliğin sırlarını bağlılık ve yenilikle araştırmakta olan daha sağlıklı ve güvenli ürünlerle insanlara daha güzel bir yaşam sunmayı hedefleyen uzmanlaşmış profesyonel bir markadır.

THALGO

1960'ların başında Fransa'da kurulan Thalgo'nun Dünya'da deniz kökenli güzellik konusunda 40 yılı aşkın deneyimi ile tartışılmaz bir otorite olmuştur. Thalgo Laboratuvarları yaşamın kaynağı olarak bilinen denizi ve zenginliklerini bilimsel olarak işleyerek yarattığı bakım ürünleri ile tüm dünyada bambaşka bir sağlık ve estetik bakım ürünleri yaratmaktadır.

LIGNE ST.BARTH

Ligne St. Barth Adaları'nda kurulmuştur. Doğanın ruhundan esinlenerek üretilen vücut bakım, yüz bakım, duş jelleri, parfümler ve bronzlaştırıcıları ile 33 yıldır doğal bakım ürünlerinin sektör devidir.

HYPOXI

Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiren, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak vücudu şekillendiren ve çağın mucizesi olarak tarif edilen dünyanın en çok konuştuğu son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metodudur.

FINEX

Finex Güzellik Koleksiyonu misafirlerin sağlığını ve refahını artırmak üzere sağlıklı yaşam ve güzellik merkezlerinde, otellerde ve kaplıca alanlarında geniş bir kozmetik cihaz ve sofistike ekipman yelpazesi sunmaktadır. Finex ekipman ve mobilya koleksiyonu dünya çapında binlerce güzellik salonu ve spa merkezi tarafından kullanılmaktadır.

APILUS

İğneli epilasyonda teknolojinin geldiği son noktayı temsil eder. Apilus ® Platinum Pure ™ 27 MHz radyo frekansı kullanarak olağanüstü sonuçlar sunmak için tasarlanmış yepyeni bir epilasyon tekniğidir. Yeni teknolojisi sayesinde ultra hızlı konfor ve kalıcı etkinlik sunar. Apilus Platinum Pure profesyonel elektrolizle kalıcı tüy temizliğinde zirvede bir performans, etkinlik ve konfor sunmak için tasarlanmış son teknoloji iğneli epilasyon cihazıdır.

ITS GROUP

ITS Group, ana rekabetçi tarafı İtalyan yapımı teknolojik mükemmellik olan köklü ve gelişen bir firmadır. Genel sağlık alanında edindiği tecrübelerden sonra firma, faaliyetlerini invaziv olmayan estetik tıp alanında yoğunlaştırmaya karar verdi. Tüm cihazlar kendi bünyesinde tasarlanmış ve üretilmiştir. ITS Group, bugün doktorlar ve estetikçiler için geniş bir teknoloji yelpazesi sunuyor.

ULTRATONE

Vücudumuz beynimiz tarafından oluşturulan, sinirler ile kaslara iletilen bir çok elektriksel uyarılarla yönetilmektedir. Spor yaptığımız sırada doğal uyarılarla kaslarımızın kasılıp gevşemesi sağlanır. Ultratone uygulaması, bu uyarıları taklit ederek kaslara impuse yollar ve yattığımız yerden kasların çalışmasını, vücut toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlar.

TRAUTWEIN

Özellikle sağlıklı yaşam endüstrisi, fizik tedavi ve hemşirelik için üst düzey ürünler söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk isim: Trautwein. Banyoları ve sağlıklı yaşam sistemleri; otellerde, fizyoterapi hastanelerinde, bakım evlerinde ve kişisel evlerde; insanların rahatlamak ya da bir tedaviden zevk almak istedikleri herhangi bir yerde kullanılır. Tasarım ve işlevselliğiyle Trautwein her açıdan refah demektir.

ERGOLINE

Walter ve Josef Kratz kardeşler, kayınbiraderleri Günter Kuttig ile birlikte 1969'da JK Saunabau GmbH'yı kurdular. Böylelikle modern JK Grubu'nun temel taşı atıldı! İnsanların güneş ışığı ihtiyacına inanan ekip sadece altı yıl sonra kendi güneş yataklarını geliştirmeye başladı. Ergoline markası ilk olarak 25 Mart 1987'de Ergoline 35 şeklinde gün ışığına çıktı. Yüksek kaliteli plastik mühendisliği, yeni tasarım ve örnek konforuyla macenta logosunu taşıyan ilk solaryum yatağı kullanıcılara sunulmuş oldu.

DEPILEVE

Depilève; kapsamlı bir profesyonel ağda sisteminin cildi, epilasyon öncesi ve sonrasına hazırlamanın geniş bir kozmetik ürün yelpazesinden geçtiğine inanır. Bu nedenle, tüm cilt ve tüy tiplerine ayrıca vücudun tüm alanlarına adapte olan farklı ağda ve uygulamalar önerir. Ağda hizmetlerimiz en iyi kozmetik uygulamaları, en iyi teknoloji ve en kesin metodolojiyle birleştirmektedir.

Mia Flowell

Yüz bakım rutininde bir huzur yaratmayı amaçlayan seri, cildi nemlendirmenin ve beslemenin yanı sıra duygusal bir çizgi de sunar. Tüm koleksiyon, “gençlik hormonu” Klotho'nun sentezinin aktivasyonu sayesinde cildin refahını ve ömrünü destekleyen aktif CLOTHOLINE® içerir. Adı, dönme çarkındaki yaşam ipliklerini döndürmekten sorumlu Zeus'un en küçük kızı olan Yunan tanrıçası Klotho'dan geliyor. Klotho hormonu hücresel metabolizmayı kontrol eder ve oksidasyon sürecinin baskılanmasını arttırır.

MeZone

MeZone

New Skin Peel

Nano partikül teknolojisi ile geliştirilmiş ve hücre yenilenmesini hızlandıran doğal mikro iğnecikler sayesinde Mezone New Skin Peel, ciltteki renk tonu eşitsizliği başta olmak üzere birçok cilt problemine destek çözüm sunar. Mezone New Skin Peel sisteminin içeriğinde bulunan salisilik ve glikolik asit cilt yüzeyinde hafif soyma etkisi yaparak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırırken hyaluronik asit, E ve B3 vitaminleri cildin su tutma kapasitesini artırır. C vitamini cilt yüzeyindeki gözle görülür lekelerin rengini açmaya ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN