KURULUŞLARIMIZ

Prokoz
Prokoz

Prokoz, Türkiye'de profesyonel kozmetik denilince akla gelen ilk isim olan İnanır Group’un, dünyanın lider markalarının temsilciliği ile birlikte medikal ve kozmetik profesyonel bakım ekipmanları temsilciği ve satışını yapan kurumudur.

Yunus Eğitim Kurumu
Yunus Eğitim Kurumu

Yunus Eğitim Kurumu T.C. MEB onaylı, estetik ve güzellik sektöründe öncü İnanır Group bünyesinde yer almaktadır. Kanada'nın sektör büyüğü DECTRO ACADEMI ile senkronize olan kurum, kaliteli ve vizyon sahibi eğitmenlerimiz eşliğinde eğitim vermektedir.

Dekora Medikal
Dekora Medikal

İnanır Group bünyesinde bulunan Dekora Medikal; hastane yatakları ve sedyelerinin yanı sıra, tıp alanında kullanılan muayene koltukları ve güzellik ve spa alanında kullanılan yatakları üretmektedir. Firma ayrıca pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Yunus Kozmetik
Yunus Kozmetik

2009 yılında kurulan Yunus Kozmetik, İnanır Group’un perakende alanındaki faaliyetlerini Kryolan, Nubia ve Nubialife markaları altında yürütmektedir.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN